OverCraft

Forum serwera OverCraft

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Chwilowo mamy problemy techniczne związane z mapą serwera. Przepraszamy za niedogodności.

Sieć serwera: OverCraft1 .
Hasło: 123

Parametry serwera:

Nazwa: OverCraft
Moby: off
Zwierzęta: on
Typ serwera: RPG
Miasta: OverTown
24/7: nie
Administracja: ProluXXX, Sebos777

#1 2011-08-09 13:08:39

Wilkowataa;**

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 21
Punktów :   

Podanie Wilkowataa

Imie: Kasia
Nick z gry: Wilkowataa;* (coś w tym stylu nie zapamiętałam gdyż byłam na wakacjach. )
Wiek: 15
Skala znajomości Komend (0/10): 7
Czy byłeś karany na serverze (tak/nie i za co): Nie
Od kiedy grasz na serwerze: Zapamiętałam tylko, że byłam jeszcze na starej mapie.
Ile poświęcasz czasu by grać na serwerze: Zawsze kiedy jestem na komputerze i serwer jest ON staram się wejść. Jestem dość często.
Dlaczego ty (plusy i minusy):
Plusy:
-Miłe podejście do innych graczy.
-Nigdy nie starałam się faworyzować.
-Jestem bardzo często na serwerze.
-Dostatecznie potrafię komendy.
-Zawsze starałam się nie przeklinać i zachowywać kulturę osobistą.
-Zawszę używałam poprawnej polszczyzny.
Minusy:
-Największy minus to to, że nie posiadam mikrofonu.
-Rzadko, lecz bywa może mnie ponieść.
Kontakt:(skype lub coś moblinego):
Chociaż, że mikrofonu nie posiadam, mam skype, team speak'a 3
poza tym mam Gadu-Gadu.

Offline

 

#2 2011-08-09 13:33:15

 Arckhat

Użytkownik

Call me!
Skąd: Lubartów
Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 35
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Wilkowataa

Hmm....
Powiem tylko tyle że nic nie wniosłaś do serwera. Dodam jeszcze że nie jesteś za miła dla graczy. Szczególnie dla mnie i dla Adrixa, któremu zgriferowałaś dom. Jestem na nie.

EDIT: Jeszcze chciałem dodać że kłamałaś w podaniu ponieważ jak poinformował mnie pewien gracz zostałaś raz ostrzeżona, jeszcze przywłaszczałaś cudze rzeczy i zabijałaś graczy w mieście co jest łamaniem regulaminu. Także kłamałaś ludziom w sprawie zabijania, gdyż nie chciałaś się przyznać do zabijania graczy. Oraz większość cegły z twojego domu na serwerze na poprzedniej mapie była ukradziona od Adrixa41 który może to potwierdzić ponieważ go zabiłaś.
A i jeszcze treść twojego ostrzeżenia "Jeszcze raz uslysze ze cos niszczysz to ban na 2 dni" (Autor: Administrator ProluXXX)

Ostatnio edytowany przez Arckhat (2011-08-10 11:38:37)


Yeah! Siemaneczko człeki!

http://i.imgur.com/I4yFO.png

Offline

 

#3 2011-08-09 23:52:14

 Funky

Administrator

Call me!
Skąd: Świnoujście
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie Wilkowataa

Ja jestem na tak. Szansa się należy. Znasz nawet komendy. Starasz się pomagać.


Uwielbiam Anime <3
http://img801.imageshack.us/img801/9647/funkyxsygna2lepszamniej.jpg

Offline

 

#4 2011-08-10 11:27:48

Adrix41

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie Wilkowataa

Sory Wilkowataa nawet cię lubię ale....... jestem na wielkie NIE. Nie mam nic więcej do powiedzenia.

Offline

 

#5 2011-08-10 12:31:00

Wilkowataa;**

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podanie Wilkowataa

Arckhat jesteś żałosny. Afera z zabijaniem była już rozwiązana i to nie do końca była moja wina. Byłam raz ostrzeżona tak, za przeszkadzanie w budowie. I to nie był ban tylko przeniesienie w miejsce gdzie nie będę im przeszkadzała. Przywłaszczanie rzeczy? żartujesz sobie to są kłamstwa! Ta glina którą "ukradłam" Adrixowi była na początku ukradziona przez samego Adriana, który ukradł ją mnie. Lecz powiedział, że mogłam go zabić i odebrać mu TYLKO glinę. To ostrzeżenie od Wirusa? szczerze nie przypominam sobie takiej afery. I widzisz chłopcze nie oskarżaj kogoś o coś o czym nie do końca wiesz.

Offline

 

#6 2011-08-10 17:33:05

Chramar

Administrator

Skąd: ja się tu wziąłem?!
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 39
Punktów :   

Re: Podanie Wilkowataa

Szczerze? Jestem na tak. Z tego co widziałem znasz komendy (slaynęłaś mnie -.-) i pomagasz (budujesz pewną budowlę na nowej mapce ). Z tego co widzę na Skype jesteś ogarnięta. Tylko KUP MIKRO!

Offline

 

#7 2011-08-10 17:40:54

 ProluXXX

Administrator

Call me!
Skąd: Świnoujście
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 500
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Wilkowataa

Arckhat napisał:

Jeszcze chciałem dodać że kłamałaś w podaniu ponieważ jak poinformował mnie pewien gracz zostałaś raz ostrzeżona, jeszcze przywłaszczałaś cudze rzeczy i zabijałaś graczy w mieście co jest łamaniem regulaminu
Administrator ProluXXX)

Po pierwsze panie Arckhat TO było na początku mapy gdy nie istniał żaden regulamin i był wielki chaos.

Po drugie napisałeś, że kłamała w podaniu jeśli chodziło o kare. Nie kłamała, czytaj uważnie było to ostrzeżenie a nie kara.


Pozdrawiam
ProluXXX


następnym razem przeczytaj 2 razy.

Offline

 

#8 2011-08-12 20:30:52

 Funky

Administrator

Call me!
Skąd: Świnoujście
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie Wilkowataa

Zapraszam do wypowiadania się. To nie boli


Uwielbiam Anime <3
http://img801.imageshack.us/img801/9647/funkyxsygna2lepszamniej.jpg

Offline

 

#9 2011-08-12 20:46:19

Chramar

Administrator

Skąd: ja się tu wziąłem?!
Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 39
Punktów :   

Re: Podanie Wilkowataa

Że tak się zapytam: jest sens dalszej rekrutacji?

Offline

 

#10 2011-08-12 21:19:00

 Arckhat

Użytkownik

Call me!
Skąd: Lubartów
Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 35
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Wilkowataa

Powiem tak. Jak będziecie mieli zamiar w przyszłości rekrutować nowych graczy i to zrobicie, to przyda się większa ilość moderatorów i wtedy będziemy mogli znów kandydować bo teraz nie ma sensu. Chyba że jak to napisał ProluXXX przy moim podaniu, "nie ma sensu zapraszać większej ilości graczy na serwer", i nasze podania mogą do lamusa. To wy decydujecie czy jest sens rekrutowania nowych moderatorów a tu widzę dosyć dużą sprzeczność pomiędzy wypowiedziami administratorów ponieważ jeden administrator mówi że przenosi (czego jeszcze nie zrobił) podania do archiwum a drugi dwa dni po tym pisze żeby ludzie wypowiadali się w tematach które mają pójść do zamknięcia. Nie rozumiem o co w tym chodzi...


Yeah! Siemaneczko człeki!

http://i.imgur.com/I4yFO.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto5.pun.pl www.fretki.pun.pl www.clannara.pun.pl www.diks91.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl